Zabezpečení
budov

Společnost MICROCOMP s.r.o. nabízí pro nejrůznější typy objektů realizaci komplexního elektronického systému vybaveného nejmodernější zabezpečovací, protipožární, komunikační, satelitní, výpočetní a jinou technikou podle Vašich požadavků.

Nabízené elektrosystémy:

  • Bezdrátová elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)
  • strukturované kabeláže
  • optické trasy
  • kamerové systémy (CCTV)
  • autonomní přístupové systémy
  • domácí telefony a videotelefony

Bezdrátová elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)

Elektronickou zabezpečovací signalizaci (EZS) navrhujeme vždy podle konkrétních požadavků a potřeb zákazníka a dále s přihlédnutím na stupeň zabezpečení jednotlivých objektů. EZS instalujeme v bezdrátové podobě, což vyřeší problém v případě, že je objekt již dokončen a nelze zhotovit potřebnou kabeláž. Požadovaný objekt navrhneme, nainstalujeme a v případě zájmu připojíme na pult centralizované ochrany (PCO). Objekt si může zákazník monitorovat i sám pomocí mobilního telefonu. Velikou výhodou je, že systém lze ovládat pomocí mobilního telefonu, což dodává zákazníkovi patřičný komfort.

Strukturované kabeláže

Strukturovaná kabeláž je v současné době nejvhodnější řešení realizace datových rozvodů v objektu. Její maximální výhodou je univerzálnost, kdy právě vybudované rozvody jsou již připraveny na technologie, které ještě neexistují. Strukturovaná kabeláž se používá pro rozvody počítačových, telefonních a jiných speciálních datových rozvodů.

Kamerové systémy (CCTV)

Zájem o použití videotechniky pro zabezpečení objektů v poslední době značně vzrůstá. Tyto systémy jsou vhodné především jako podpora klasické EZS, v některých speciálních případech však může elektronické videostřežení část úloh EZS přímo převzít. Vedle známých aplikací v obchodních domech videotechnika slouží zejména v oblasti venkovních ochran ve spojení s mikrovlnnými či infračervenými bariérami. Dohled je možný též pomocí mobilního telefonu. V nabídce máme různé druhy kamerových systémů.

Autonomní přístupové systémy

Přístupové systémy slouží pro řízení přístupu oprávněných osob do konkrétních dveří (brány, turnikety, závory) v daném časovém intervalu. Pracují jako jednosměrné nebo obousměrné. Umožňují také například ovládat přístup na jednotlivé pracovní stroje (ochrana před nedovolenou manipulací).

V přístupových systémech se uplatňují tři principy:

  • identifikace (vložení karty, vložením kódu, bezkontaktní čtečka)
  • kontrola oprávněnosti (má uživatel právo vstoupit do těchto dveří)
  • akce (uvolnění dveřního zámku, bariéry, závory, magnetického uvolňovače, atd.).

Digitální systém domácích telefonů

Profesionální systémy domácích telefonů do obytných budov. Tento systém je vhodný pro instalace do obytných budov, panelových domů atd. Audio telefony jsou propojeny dvoudrátově paralelně, adresným nastavením je každému telefonu přiřazeno číslo, které je po zadání z klávesnice vyvoláno. Hovor tabla s příslušným telefonem není možno odposlouchávat z jiného telefonu, jak to je u běžných analogových systémů. Jednoduchým propojením více jednotek CDNP lze docílit vícevchodového systému obsluhy, je možno definovat rozsahy obsluhovaných čísel atd. Nastavením jednotky docílíte přizpůsobení práce zařízení dle Vašich požadavků jako například délku sepnutí zámku, změna kódů pro otevírání zámku aj. Profil ústředny je vyroben ze slitiny hliníku, což zajišťuje vysokou odolnost vůči zničení a různým atmosférickým vlivům.

Zkušenosti od roku 1991
Vlastní výroba
Profesionální služby
Tuzemský i zahraniční trh

Kontaktujte nás

Zavolejte nám

MICROCOMP, spol. s r.o.

 

E. Destinové 553, 399 01 Milevsko
Česká republika

IČO: 40755878
DIČ: CZ40755878

Číslo účtu: 132302035/0300

Poptávka

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě