Výroba
rozvaděčů
nízkého napětí

Jedním z nosných programů naší společnosti je i výroba rozvaděčů nízkého napětí NN do 1000V a max. 4000A. Výrobou rozvaděčů se zabýváme již od samého vzniku naší společnosti.

Výroba rozvaděčů probíhá přesně dle předložené projektové dokumentace zákazníka, nebo na základě vlastní projektové dokumentace. Osazování rozvaděčů komponenty je prováděno od ověřených předních výrobců, jako např. Schneider Electric, OEZ, Moeller, Lovato, Schrack, Siemens, Fanuc, Allen Bradley, Teco, Wago, Weidmüller, atd.

Komponenty jsou montovány převážně do sériově vyráběných skříní od výrobců Schneider Electric, Rittal, nebo skříní dle přání zákazníka. Jedná se o nabídku skříní oceloplechových, nerezových, polyesterových, plastových, které mohou být v provedení nástěnném, samostatně stojícím nebo do řadové zástavby. S výrobou rozvaděčů zajišťujeme i kompletní dodávku materiálu na zakázku, zajištění přepravy, či elektromontáže.

Veškeré námi dodávané rozvaděče vyrábíme v souladu s platnými normami ČSN, EN. Rozvaděče jsou zkoušeny a označeny výrobním štítkem, který si sami gravírujeme podle zadané dokumentace. Rozvaděče jsou dodávány s osvědčením o jakosti a kompletnosti výrobku.

Program výroby rozvaděčů NN:

  • jištění a ovládání elektroinstalace v domovních a bytových objektech
  • jištění a ovládání elektroinstalace v průmyslových a zemědělských objektech
  • měření a regulace topných systémů, vzduchotechniky, technologie chlazení
  • měření a regulace průmyslových ekologických zařízení (filtry)
  • řízení dopravy komponent (potravinářství, průmysl)
  • zakázkové
Zkušenosti od roku 1991
Vlastní výroba
Profesionální služby
Tuzemský i zahraniční trh

Kontaktujte nás

Zavolejte nám

MICROCOMP, spol. s r.o.

 

E. Destinové 553, 399 01 Milevsko
Česká republika

IČO: 40755878
DIČ: CZ40755878

Číslo účtu: 132302035/0300

Poptávka

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě